Posted by

Klubfoglalkozás III. Deák-iskola 2019.11.30.

Digitális Nagyszülők  Klub III. – Deák-iskola A Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány  a GINOP-3.3.3-17-2019-00126 számú, „Digitális Nagyszülők” elnevezésű projektje keretében Digitális Nagyszülők klub III.  Deák-iskolában tartott rendezvényén az alábbi témákkal ismerkedtek meg a résztvevők: Alkalmazások, programok Alkalmazások típusai, céljuk Alkalmazások megnyitása (számológép, jegyzetek, wordpad, intéző, óra, ébresztő, kamera) személyi számítógépen, tablet/okostelefon eszközön Letöltés: MEGHÍVÓ (PDF)

Posted by

Klubfoglalkozás III. Vöröskereszt 2019.11.30.

Digitális Nagyszülők  Klub III. –  Vöröskereszt A Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány  Digitális Nagyszülők klub III.  Vöröskereszt Győri SzC Deák Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziumában tartott rendezvényén az alábbi témákról kaptak tájékoztatást az érdeklődők: Alkalmazások, programok Alkalmazások típusai, céljuk Alkalmazások megnyitása (számológép, jegyzetek, wordpad, intéző, óra, ébresztő, kamera) személyi számítógépen, tablet/okostelefon eszközön Letöltés: MEGHÍVÓ (PDF)

Digitális Nagyszülők háromnapos hétvégéje

Digitális Nagyszülők Hétvégéje I. A Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány Digitális Nagyszülők Hétvégéje címmel háromnapos rendezvényt szervezett, melynek célja a 45 év feletti korosztály digitális világról szerzett ismereteinek bővítése. A háromnapos rendezvény során az e-egészségügyről, digitális orvosi eszközökről, e-közigazgatásról, internetes bankolásról és kártyahasználatról, prezentációkészítésről, digitális fényképezésről, robotikáról, digitális sporteszközökről és még sok más érdekes digitális […]