Alapítványi támogatottak 2023

A Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány támogatottai a 2023. évben:

Omo Margit Mária 9. i osztályos tanuló

Szabó Gabriella 10. e osztályos tanuló

Balogh Diána 11.i osztályos tanuló

Farkas Kata 12. e osztályos tanuló

Horváth Boglárka 5/13 VB osztályos tanuló

Puter Jánosné az iskola nyugdíjas dolgozója.

Alapítványi támogatások 2023

Alapítványuk pályázatot hirdet a Győri SzC Deák Ferenc Közgazdasági Technikum tanulói számára tanulmányi támogatás címmel. Pályázni a szociális rászorultságot hitelt érdemlően igazolt, jó tanulmányi eredménnyel rendelkező tanulók tudnak.

A pályázathoz szükséges motivációs levelet kérjük Bogár Eszter tanárnőnek eljuttattni március 5.-ig!

Alapítványi támogatások 2022

Hagyományainkhoz híven 2022-ben is a március 15-i ünnepséghez kapcsolódóan adtuk át a Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány kuratóriuma által megítélt támogatásokat az iskola jó tanulmányi átlagot elért tanulóinak, akik szociális rászorultságukat hitelt érdemlően tudják igazolni.

Tanulmányi eredmények és szociális helyzet, rászorultsági alapon támogatásra jelöltek listája:

1. Balogh Diána 10. i osztályos tanuló
  2. Farkas Kata 11. e osztályos tanuló
  3. Füsi Péter 1/13 PÜ+VÜ osztályos tanuló

Tanulmányaikhoz sok sikert kívánunk, eredményeikhez gratulálunk!

Nyugdíjas dolgozóink közül Fogarasi Ilona volt igazgató asszonyt támogatta az iskolai alapítványunk.

Ilonának jó egészséget, békés nyugdíjas éveket kívánunk!

Alapítványi támogatások 2021

Hagyományainkhoz híven az idén is a március 15-i ünnepséghez kapcsolódóan adjuk át a Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány kuratóriuma által megítélt támogatásokat az iskola jó tanulmányi átlagot elért tanulóinak, akik szociális rászorultságukat hitelt érdemlően tudják igazolni.

Az idén hat tanulót részesítünk támogatásban:

Szabó Gabriella 9. ny

Balogh Diána 9. i

Haska Noémi 9.e

Farkas Kata 10. e

Szebik Viola 11. i

Hederics Szabolcs 12. e

Tanulmányaikhoz sok sikert kívánunk, eredményeikhez gratulálunk!

Nyugdíjas dolgozóink közül Szabó Andornét részesítjük támogatásban, aki takarító-kézbesítő feladatokat látott el iskolánkban.

Rózsikának jó egészséget, békés nyugdíjas éveket kívánunk!