Digitális Nagyszülők  Klub IX. –  Abda

A Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány tisztelettel meghívja Önt a GINOP-3.3.3-17-2019-00126 számú, „Digitális Nagyszülők” elnevezésű projektje keretében Digitális Nagyszülők klub IX.  abdai Közösségi Házban tartott rendezvényére. A klubfoglalkozásaink során betekintést nyerhetnek az informatikai és infokommunikációs eszközök használatába, megismerkedhetnek az e-közigazgatás, az e-egészségügy, az e-kereskedelem, az elektronikus kapcsolattartás, az internetes információszerzés stb. lehetőségeivel. A könnyebb ismeretszerzés érdekében minden résztvevő egy DVD-t kap, melyen oktató kisfilmek és egy oktató kiadvány található.

HELYSZÍN: 9151 Abda, Szent István út 3.

IDŐPONT: 2020.03.17.  16-19 ÓRA

PROGRAM:

Online vásárlás, e-kereskedelem

• Bizalmas adatok védelme
  • A választékról nyerhető információk
  • Az eladóról megszerezhető információk
  • A szállítással összefüggő információk
  • Pénzügyi biztonság
  • WEB áruházak
  • Az internetes vásárlás lépései, elektronikus utalás, bankkártyás online fizetés
  • VÁM és ÁFA
  • Kedvezményes vásárlási, megtakarítási lehetőségek
  • pénzkereseti lehetőségek (pl. aukciós site-ok, apróhirdetési oldalak)

Elérhetőségeink:

A Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány

Cím: 9022 Győr, Bisinger st. 32.

Tel.: 96/312-135

Web:  http://deakalapitvany.hu