1. szeptember 19-én megtörtént az Együttműködési megállapodás aláírása az IPOSZ és a Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány részéről.

A projekt célja a Munkahelyi innováció elősegítése a KKV-knál Szakmai Kiválósági Központ létrehozásával.

Az aláírásra a Magyar Kézművesség Napja alkalmából került sor az Ipartestületek Országos Szövetségének dísztermében.

A programot megtisztelte jelenlétével dr. Latorcai János, az Országgyűlés alelnöke. A rendezvény keretein belül Rettich Tamás, az IPOSZ főtanácsadója bemutatta a WIN4SMES projekt lényegét, Kovácsné Zimborás Ágnes pedig a Győri SZC Deák Ferenc Közgazdasági Technikum innovatív szakképzési gyakorlatát, törekvését a sokoldalú, gyakorlatorientált oktatási módszereket illetően.

Ezt követően a Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány képviseletében Kovácsné Zimborás Ágnes igazgató, kuratóriumi elnök és Németh László, Az IPOSZ elnöke aláírták a COVE, vagyis a Szakmai Kiválósági Központ létrehozásáról szóló dokumentumot.