Kitelepülés vidéki rendezvényre – Digitális Nagyszülő SÁTOR

Szedd magad levendulaszüreti napok 2020 – Győrság

A Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány  a GINOP-3.3.3-17-2019-00126 számú „Digitális Nagyszülők” címet viselő projektje keretében a győrsági Szedd magad levendulaszüreti napokra, ahol az érdeklődők tájékozódhattak a digitális jólét megteremtését elősegítő programsorozatainkról, segítséget kaphattak digitális eszközök használatához. A helyszínen személyes tanácsadásra is lehetőséget biztosítottunk.

10:00-10:20   MEGNYITÓ BESZÉD Előadó: Nuszerné Farkas Titanilla

10:30- 16:00 ELŐADÁSOK, ESZKÖZBEMUTATÓ, EGYÉNI TANÁCSADÁS

Témák:

• Légy te is Digi Nagyi/ Digi Papi! „Digitális Nagyszülő” programsorozatunk rendezvényeiről szóló tájékoztatás (induló klubok és rendezvények bemutatása)
  • Hogyan tartsuk a kapcsolatot távol élő családtagjainkkal? Lehetőségek a digitális világban (Skype, fényképmegosztó lehetőségek, Messenger, chat stb.)
  • Ne vessz el a digi világban! Informatikai és infokommunikációs eszközök használata a gyakorlatban
  • Spórolj online! Kedvezményes vásárlási és megtakarítási lehetőségek (webshopok, aukciós site-ok)
  • Csupa E-! e-kereskedelem, e-közigazgatás, e-egészségügy

Letöltés: Meghívó (PDF)