Posted by

Digitális Nagyszülők Hétvégéje III. 2020.09.04-06.

Digitális Nagyszülők Hétvége III. A Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány a GINOP-3.3.3-17-2019-000126 számú „Digitális Nagyszülők” elnevezésű projekt keretében a „Digitális Nagyszülők hétvégéje” címet viselő 3 napos rendezvényén kiállítás, előadások és interaktív bemutatók keretében a digitális világ nyújtotta lehetőségekkel ismertette meg az érdeklődőket. Letöltés: Meghívó (PDF)

Klubfoglalkozás Deák-iskola 2020.08.29.

Digitális Nagyszülők  Klub I. – Deák-iskola Deák Ferenc Közgazdasági Szakgimnázium A Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány  a GINOP-3.3.3-17-2019-00126 számú, „Digitális Nagyszülők” elnevezésű projektje keretében Digitális Nagyszülők klub következő,  Deák-iskolában tartott rendezvényének témája volt: Összefoglaló ismeretek a digitális világról Asztali PC, laptop, notebook, ekönyv olvasó Hálózati eszközök Okostelefonok: névjegy, naptár, jegyzettömb, óra, hangfelvétel, beállítások Hasznos oldalak […]

Digitális Nagyszülők Kirándulás IV. 2020.08.28