Posted by

Klubfoglalkozás VI. Szent Angéla Otthon 2020.01.31.

Digitális Nagyszülők  Klub VI. –  Szent Angéla Otthon A Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány  „Digitális Nagyszülők” elnevezésű projektje keretében Digitális Nagyszülők klub VI.  Szent Angéla Otthonban tartott rendezvényére az alábbi témával ismerkedtek a résztvevők: Közösségi média, közösségi oldalak Fogalmak: közösségi oldalak, közösségi terek, blogok, mikroblogok videó-, kép- és zenemegosztó portálok, internetes fórumok podcastok, wikik, link […]

Posted by

Klubfoglalkozás VI. Abda 2020.01.21.

Digitális Nagyszülők  Klub VI. –  Abda A Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány  „Digitális Nagyszülők” elnevezésű projektje keretében Digitális Nagyszülők klub VI.  abdai Közösségi Házban tartott rendezvényén a közösségi médiáról tájékozódhattak az érdeklődők. Chat, Facebook, Messenger, Skype, hang és videó hívások is szerepeltek a témák között. Letöltés: Meghívó (PDF)

Posted by

Klubfoglalkozás VI. Szent Anna Otthon 2020.01.20.

Digitális Nagyszülők  Klub VI. – Szent Anna Otthon A Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskoláért Alapítvány „Digitális Nagyszülők” elnevezésű projektje keretében Digitális Nagyszülők klub VI.  Szent Anna Otthonban tartott rendezvényének következő témája a közösségi média volt A résztvevők megismerkedtek a Facebook, Twitter, Instragram, Blog, Messenger és Skype használatával. Letöltés: Meghívó (PDF)